Kodėl verta rinktis mus?

Kodėl verta rinktis mus?

 

 Patyrę ir įgudę specialistai


Visi mūsų darbuotojai yra profesionalai ir aukštos kvalifikacijos specialistai. Visapusiškos žinios apie tinkamų vartų ir durų, susukamų langinių, tinklelių nuo vabzdžių gamybą ir įrengimą leidžia mums vykdyti didelio masto projektus. Nuolat vykdome savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, tobulindami jų žinias ir įgūdžius. 

 Kokybiškos medžiagos


Mums rūpi mūsų geras vardas, todėl esame nustatę aukštus standartus ir dedame pastangas, kad būtų užtikrintas jų laikymasis.  Bendradarbiaujame su patikimais, visame pasaulyje pripažintais medžiagų gamintojais, kurie per daugelį metų yra įrodę savo aukštą kokybę, pavyzdžiui, su tokiais kaip „Teckentrup“, „FlexiForce“, „Marantec“, „Beninca“, „Sapa“, „Alutex“, „Nexer“, „Isotra“, „Selt“. Naudodami tik geriausias medžiagas, užtikriname aukštesnę savo gaminių ir mūsų darbo kokybę. 

 Saugumas


Mūsų gaminiai yra žymimi „CE“ žymeniu, kuris liudija, kad jie atitinka saugumo, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus, keliamus pagal vėliausias ES direktyvas. Garažų ir pramoninių durų konstrukcijų saugumas ir kokybė buvo patikrinti Švedijos nacionaliniame kontrolės ir tyrimų institute. Jie atitinka Europos Standarto Nr. 13241-1 reikalavimus. 

 Išskirtinė kokybė


Nusipelnėme savo klientų aukšto įvertinimo mūsų sąžiningo, atviro ir kruopštaus siūlomų sprendinių vertinimo, atrinkimo ir įgyvendinimo dėka. Siekiame teikti profesionalias ir draugiškas paslaugas savo klientams. 

 Individualus požiūris į kiekvieną klientą


Išklausome visų Jūsų pageidavimų ir aptariame galimybes rasti tinkamiausius durų, vartų, susukamų langinių ar tinklelių nuo vabzdžių sprendimus Jūsų namams, biurui, viešiems pastatams ar kitiems specifiniams poreikiams. 

 Visaapimančios paslaugos


Įsigykite bet kurį mūsų gaminį ir gaukite visą paslaugų paketą, nuo patarimo renkantis konkretų gaminį iki jo įrengimo, techninės priežiūros ir garantinio aptarnavimo. 

 Rūpestis aplinka ir visuomene


Tikime, kad rūpinimasis aplinka yra kiekvienos socialiai atsakingos įmonės pareiga, todėl stengiamės visą gamybinę veiklą vykdyti aplinkai draugišku būdu. Gamybos proceso metu pirmenybę teikiame ekologiškiems vandens pagrindo dažams, rūšiuojame atliekas ir nepalaikome netausaus išteklių naudojimo. Mūsų augimas leido mums kasmet skirti finansinių išteklių įvairioms visuomeninėms ir socialinėms veikloms.