Miks meid?

Miks meie?

 Kogenud ja oskuslikud spetsialistid 

Kõik meie töötajad on kõrge kvalifikatsiooniga professionaalid ja spetsialistid. Meie põhjalikud teadmised sobivate väravate/uste, rulooluukide ja putukavõrkude tootmise ja paigaldamisega võimaldavad meil ellu viia keerukaid ja suuremahulisi projekte. Ning meie teenuste ja toodete ajakohasuse tagamiseks läbivad meie töötajad regulaarselt koolitusi, mis täiustavad nende oskusi ja teadmisi.

 

 Kvaliteetsed materjalid 

Me hoolime oma heast mainest ja kvaliteeditasemest ning anname endast kõik, et seda hoida. Me teeme koostööd usaldusväärsete, globaalselt tunnustatud ja kindlate materjalitootjatega, kes on aastate jooksul tõestanud oma võimet toota kvaliteetseid materjale, näiteks Teckentrup, FlexiForce, Marantec, Beninca, Sapa, Alutex, Nexer, Isotra, Selt. Kasutades parimaid materjale, valmistame kvaliteetsemaid tooteid ja garanteerime oma töö kvaliteetsuse.

 

 Ohutus

Meie tooted kannavad CE märgistust, mis kinnitab toodete vastavust uusimates ELi direktiivides sätestatud ohutuse, tervishoiu ja keskkonnakaitse nõuetele. Lisaks on meie garaaži- ja tööstususte kvaliteeti ja ohutust testinud Rootsi Riiklik Kontrolli- ja Uurimisinstituut ning need vastavad Euroopa standardi nr 13241-1 nõuetele. 

 

 Suurepärane teenindus 

Avaldame oma klientidele muljet ja oleme pälvinud nende tänu, sest hindame, valime ja viime oma kvaliteetsed lahendused ellu ausalt, avatult ja hoolikalt. Püüdleme alati selle poole, et osutada oma klientidele professionaalset ja sõbralikku teenindust.

 

 Individuaalne lähenemine igale kliendile 

Kuulame ära teie soovid ja arutame valikuid, et leida sobivaimad lahendused väravatele/ustele, rulooluukidele ja putukavõrkudele teie kodus, kontoris, avalikes hoonetes või muudele erivajadustele.

 

 Täisteenus

Ostke meilt mis tahes toode ja te saate täisteenuse alates nõustamisest konkreetsete toodete ja paigaldusviiside valimiseks kuni tehnilise toe ja garantiiteeninduseni.

 

 Me hoolime keskkonnast ja rahvatervisest 

Usume, et keskkonna eest hoolitsemine on iga sotsiaalselt vastutustundliku ettevõtte kohuseks, seetõttu püüame teha kogu oma tootmistöö keskkonnasõbralikult. Eelistame oma tootmisprotsessis keskkonnasõbralikke veepõhiseid värve, sorteerime oma jäätmed ning hoidume ressursside raiskamisest. Meie kasv on võimaldanud meil eraldada vahendeid, et toetada igal aastal rahvatervise alaseid ja ühiskondlikke kampaaniaid.